ילדים.סיפור.הצלחה קריאה

 
  קישורים נבחרים
 
 
 
 
  ילדים סיפור הצלחה קריאה

שיטת הלימוד של חמוטל שהינו "ילדים. סיפור. הצלחה" בעברית נותנת מענה לילדים המתקשים ברכישת הקריאה והולכת איתם יד ביד, בקצב שלהם ובעולם שלהם עד לקריאה שוטפת בזרימה מלאה.
לעיתים במקום להתעמת עם הקשיים שמונעים מהילד לרכוש את הקריאה בפשטות ככל הילדים , אפשר וצריך להיעזר באונת המוח הימנית ועל ידי שימוש בסיפורים, שירים, הרפתקאות בהמשכים שמסקרנים את הילד וגורמים לו לאהוב את השיעור והחוויה שעובר בו בכל מפגש מחדש וכך להטמיע בו את הלימוד ולאחר שכבר קנה את הלימוד לעצמו בעזרת כל המנופים והכלים היעילים הללו כל מה שנשאר לנו זה רק להראות לו לתת לו ללמוד ולהבין בעזרת האונה השמאלית שכל מה שרכש כבר זאת הקריאה.

  שיטת חמוטל שהינו קריאה

שיטת חמוטל שהינו "ילדים. סיפור. הצלחה" בעברית מאפשרת לילדים לרכוש את הקריאה בגילאים הצעירים שהתקשו מעט וכן נותנת ונתנה כבר מענה לילדים שעד כיתות היסודי המתקדמות לא הצליחו עוד לרכוש את הקריאה.
השיטה של חמוטל שהינו בלימוד עברית מובנית כך שבעזרת הפעלת האונה הימנית כמו שכבר נכתב הילד רוכש בתחילה את הקריאה  בעזרת לימוד האותיות, הניקוד, ההברות ומשם הדרך למשפטים וקריאה שוטפת בתחילה עם הניקוד ולאחר מכן בלי קלה וזורמת.
במהלך השנים עם הלימוד של הילדים הרבים חמוטל כבר ראתה מהם המוקשים שאיתם הילדים צריכים להתמודד בדרך הארוכה של רכישת הקריאה ונתנה טיפים מקדימים למדריכות כיצד להתגבר על הקשיים שצצים ועולים במהלך הלימוד וכך עוד לפני שהקושי צץ המדריכה כבר נותנת את הפיתרון לילד ומונעת ממנו להכשל היכן שנפל בעבר.
מניסיון של מדריכות עם השיטה של חמוטל בלימוד העברית ילדים שהתקשו ללמוד את הקריאה לאורך שנות היסודי הארוכות בעזרת שיטות לימוד שונות של הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה מגוונות השיטה של "ילדים. סיפור. הצלחה" נתנה להם את היכולת להצליח לרכוש את הקריאה והיום הם קוראים ספרים עבי קרס כמו כל חבריהם לכיתה, אין צורך להכביר במילים מה עובר על ילד שנכשל איפה שחבריו לכיתה ובני גילו מצליחים ובקלות רק בגלל שאף אחד לא דיבר ועזר לו בשיטה אותה הוא יבין ובקלות.

 
 
  ילדים סיפור הצלחה מורות לקריאה
שם איזור טלפון אימייל דף אישי
רעות שטרן בגוש טלמונים,חשמונאים, מודיעין והסביבה 052-5913413 [email protected] מידע נוסף
אורית לבנטל מודיעין 054-6500927 [email protected] מידע נוסף
אורית לבנטל מודיעין 054-6500927 [email protected]