ילדים.סיפור.הצלחה אודות

 
  קישורים נבחרים
 
 
 
 
  אודות

אז נעים להכיר, שמי אורית לבנטל ואני מורה מוסמכת בעלת תואר b.ed  במוקד הייעוץ החינוכי, אמא לחמישה ילדים. במהלך השנים לא ממש אהבתי את המקום הדידקטי בו המורה נכנסת לתמונה עם לימוד הרחוק מעולמו של הילד והרגשתי שזהו לא המקום בו הילד קולט את החומר הנלמד בכיתה.
כששמעתי על שיטת הלימוד של חמוטל שהינו הנקראת: "ילדים. סיפור. הצלחה" מעט היססתי שכן מה יכול להיות הקסם הזה שמושיע ילדים היכן שכולם כבר נכשלו.. ואז מהכרות קרובה יותר הבנתי שאם רק נותנים לאונת המוח השמאלית לחקור ולהבין ולאונת המוח הימנית לזכור ולשאת את המידע הרב שהילד צריך לזכור במשך שנות לימודיו בבית הספר הוא יכול באופן יציב להגדיל את יכולת הלמידה שלו ומסת הלימוד הנדרשת, אם רק נותנים לילד כנפיים! ולא מלאים את הילדים לשנן שוב ושוב את לוח הכפל או לזכור את תנועות הניקוד המפילות ילדים רבים כל כך.
כרגע אני מתלמדת בשיטת הלימוד בחשבון והוקסמתי לצורה שבא ניתן ללמוד את לוח הכפל לדוגמא בקלות רבה כל כך, מספר שיעורים מצומצם לדוגמא בלוח הכפל יתן לילדך כנפיים לצלוח קשיים רבים הנשענים על כל לוח הכפל (כפל, חילוק, תרגילים עם נעלמים, חילוק עם שארית וכו') ומידע זה יהיה לו לעזר רב לאורך כל שנות היסודי וכן לכל חייו. בעזרת שירים, סיפורים והרפתקאות אשמח כבר ללמד את ילדיך את לוח הכפל ובהמשך אם יהיה צורך (יש ילדים שצריכים את החיזוק לגבי לוח הכפל ויש שהמדריכה תלווה אותם לאורך כל שנות הלימוד בבית הספר היסודי- תלוי בצרכיו של הילד) אני גם אלמד את השיטה בקריאה כך שבמידה ויהיה צורך אתן מענה גם לתחום הזה.
אשמח להיות בקשר,

  פרטי יצירת קשר


אורית לבנטל
0546500927
[email protected]